Jste rodič a chcete se dozvědět víc o volbě povolání, o vzdělávacích příležitostech a uplatnění na trhu práce pro vašeho syna / dceru?

.

E-kniha Jak spolu s dítětem zvládnout volbu povolání – Průvodce rodiče

E-kniha Jak spolu s dítětem zvládnout volbu povolání – Průvodce rodiče od dvojice autorek Andrey Csirke a Petry Šnepfenbergové

„… je opravdovým průvodcem. Stačí si přečíst téma, které mě zajímá, a aplikovat do praxe. Obsahuje příběhy ze života, které jsou pro čtenáře názorné. Tipy na zamyšlení jsou inspirující nejen pro rodiče, ale i pro kariérového poradce. Jako poradci se mi libí odkazy na materiály, literaturu a webové stránky, plné další inspirace pro mou práci. Velice ráda ji doporučím rodičům dětí naší školy. …“,

říká Markéta Kučerová, pedagožka a školní kariérová poradkyně na ZŠ Bulharská v Ostravě.

E-kniha, která získala ocenění v Národní ceně kariérového poradenství v r. 2021, je ke stažení na www.pruvodcerodice.cz.


Webové stránky kampodevitce.cz a brožura „Průvodce devítkou“

Praktická brožura „Průvodce devítkou“ seznamuje rodiče deváťáků i deváťáky samotné s tím, co vše je v průběhu posledního roku na základní škole před nimi. Najdou zde přehled termínů konání přijímacích zkoušek a souhrn nejdůležitějších informací, které jim pomohou se v celém procesu výběru školy či oboru, podávání přihlášek i přípravy na přijímací zkoušky zorientovat. Obsahuje také řadu odkazů na užitečné webové stránky, kde mohou získat další informace, podporu a pomoc.

Brožura je volně a zdarma ke stažení na webu www.kampodevitce.cz